Оптичний датчик Leuze PRK15.D/2X-200-M12
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Leuze
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  50134377
  • Вага: 0.04 кг
  • Найменування: PRK15.D/2X-200-M12
Технічні параметри
Принцип роботи Рефлекторний
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель з роз'ємом
Світло випромінювання Червоне
Вихід NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Спрацювання Світлове
Матеріал корпусу Пластик
Оптичний датчик Leuze PRK15.D/2X-200-M12 Оптичний датчик Leuze PRK15.D/2X-200-M12
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Оптимізований для стандартних задач
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Серія15
Принцип діїРефлекторний
ЗастосуванняВиявлення обмотаних стрейчем об'єктів
Робочий діапазон0 ... 6 м, з рефлектором TK(S) 100x100
Граничний робочий діапазон0 ...8 м, з рефлектором TK(S) 100x100
Джерело світлаСвітлодіод, червоний
Захисний контурЗахист від переполюсовки. Захист від короткого замикання
Напруга живлення10 ... 30 В постійного струму
Залишкова пульсація0 ... 15 %
Струм холостого ходу0 ... 20 мA
Кількість комутаційних виходівОдин
Принцип спрацюванняСвітлове спрацювання
Частота перемикання500 Гц
Час реагування1 мс
Тип підключенняКабель з роз'ємом
Довжина кабелю200 мм
Розмір різьбиM12
МатеріалПластик
Кількість полюсів4-контактний
Розмір (Ш х В х Д)15 мм х 42,7 мм x 30 мм
Матеріал корпусуПластик
Пластиковий корпусABS
Матеріал кришки лінзиПластик
Вага нетто22 г
Тип кріпленняКріплення в наскрізний отвір.
Температура експлуатації-40 ... 60 °C