Оптичний датчик Leuze HT23/2X-200-M12
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Leuze
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  50138479
  • Вага: 0.02 кг
  • Найменування: HT23/2X-200-M12
Технічні параметри
Принцип роботи З придушенням фону
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель з роз'ємом
Світло випромінювання Червоне
Вихід NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Спрацювання Світлове
Матеріал корпусу Пластик
Оптичний датчик Leuze HT23/2X-200-M12 Оптичний датчик Leuze HT23/2X-200-M12
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Серія23
Принцип діїДифузний, відображення від об'єкта з придушенням фону
Чорно-біла помилка< 15% до 200 мм
Робочий діапазон, білий 90%0.005 ... 0.4 м
Робочий діапазон, сірий 18%0.01 ... 0.3 м
Робочий діапазон, чорний 6%0.015 ... 0.2 м
Діапазон настройки15 ... 400 мм
Джерело світлаСвітлодіод, червоний
Захисний контурЗахист від переполюсовки. Захист від короткого замикання
Напруга живлення10 ... 30 В постійного струму
Залишкова пульсація0 ... 15 %
Кількість комутаційних виходівОдин
Принцип спрацюванняСвітлове спрацювання
Час реагування0.5 мс
Тип підключенняКабель з роз'ємом
Довжина кабелю200 мм
Розмір різьбиM12
МатеріалПластик
Розмір (Ш х В х Д)11,4 мм х 34,2 мм х 18,3 мм
Матеріал корпусуПластик
Пластиковий корпусPC-ABS
Матеріал кришки лінзиПластик / PMMA
Вага нетто20 г
Тип кріпленняЗа допомогою додаткового монтажного пристрою
НалаштуванняБагатообертовий потенціометр
Температура експлуатації-40 ... 60 °C