Оптичний датчик Carlo Gavazzi PD30ETRR60BPA2IO
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Carlo Gavazzi
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  GA398808
  • Вага: 0.10 кг
  • EAN: 5709870398808
  • Найменування: PD30ETRR60BPA2IO
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
IO-Link: Так
Технічні параметри
Принцип роботи Рефлекторний
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP/NPN
IO-Link Так
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Оптичний датчик Carlo Gavazzi PD30ETRR60BPA2IO Оптичний датчик Carlo Gavazzi PD30ETRR60BPA2IO
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Поляризований рефлекторний фотоелектричний датчик, IO-Link, робоча відстань 6000 мм, червоне модульоване світло 620 нм, напруга живлення 10-30 VDC, NPN/PNP/Push-pull, NO, NC, 2-метровий кабель, корпус розміром 11x31x21 мм з нержавіючої сталі, IP68 IP69K, ECOLAB
Технічні характеристики
Номінальна робоча відстань
6000 мм
Тип виходу
PNP/NPN
Стан виходу
Програмується/конфігурується
Електричне підключення
Кабель
Форма корпусу
Прямокутний
Матеріал корпусу
Метал
Світло випромінювання
Неполяризоване червоне світло
Режим спрацьовування
Світлове/темнове спрацювання
Ступінь захисту
IP67, IP68, IP69K
Напруга живлення
10 V ... 30 V
Фотоелектричні датчики Carlo Gavazzi серії PD30
Нова лінійка мініатюрних високоефективних датчиків представлена трьома повними серіями: PD30 STAINLESS STEEL з сертифікатами IP69K і Ecolab та високою довговічністю, економічні PD30 BASIC і POINTSPOT з регулюванням потенціометром та вдосконалена серія PD30 ADVANCED з функцією навчання, попередженням про запиленість, а також опціями відключення звуку і дистанційного навчання. Сімейство датчиків PD30 поєднує в собі високі характеристики чутливості з компактним розміром корпусу. Маючи розмір лише 10,8 x 20 x 30 мм, вони відповідають міжнародним галузевим стандартам. Крім того, сімейство PD30 охоплює широкий вибір принципів виявлення, щоб задовольнити вимоги практично будь-якого застосування: дифузне відбиття, придушення фону, рефлекторні з поляризацією або без неї, є навіть для виявлення прозорих об'єктів, а також бар'єрні датчики. Фотодатчики PD30 особливо добре підходять для застосувань, де економія місця і висока точність виявлення мають життєво важливе значення.