Оптичний датчик Baumer OR18.ZL-NV1P.7BO/B013
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Baumer
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  11157805
  • Вага: 0.07 кг
  • Найменування: OR18.ZL-NV1P.7BO/B013
  • Код виробника: OR18.ZL-11157805
Світло випромінювання: Лазер
Технічні параметри
Принцип роботи Дифузний
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Лазер
Вихід NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Латунь
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Електричні параметри
Тип
  • Дифузний
Гарантований робочий діапазон
  • 10 … 300 мм
Індикатор живлення
  • Зелений світлодіод
Індикатор виходу
  • Жовтий світлодіод
Регулювання відстані спрацьовування
  • Потенціометр, 270°
Відстань до фокусу
  • 100 мм
Придушення взаємного впливу
  • Так
Електричні параметри
Час відгуку / час відпускання
  • < 0.34 мс
Напруга живлення Vs
  • 10 … 30 VDC
Споживання струму макс. (без навантаження)
  • 45 мА
Споживання струму типове
  • 35 мА
Падіння напруги
  • <2 VDC
Стан виходу
  • Світлове/темнове спрацювання
Вихідний сигнал
  • NPN, комплементарний
Вихідний струм
  • 100 мА
Захист від короткого замикання
  • Так
Захист від переполюсовки
Механічні параметри
Ширина / діаметр
  • 18 мм
Висота / довжина
  • 81.5 мм
Форма корпусу
  • Циліндричний, різьбовий
Матеріал корпусу
  • Нікельована латунь
Матеріал оптики
  • Оргскло
Електричне підключення
  • Роз'єм М12, 4-контактний
Умови навколишнього середовища
Ступінь захисту
  • IP 67
Робоча температура
  • -10 … +55 °C