Оптичний датчик Baumer O200.ZR-GW2I.72NV/A014_E026_H006
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  11231269
  • Вага: 0.01 кг
  • Найменування: O200.ZR-GW2I.72NV/A014_E026_H006
  • Код виробника: O200.ZR-11231269
IO-Link: Так
Технічні параметри
Принцип роботи Дифузний
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель з роз'ємом
Вихід PNP/NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М8
IO-Link Так
Спрацювання Світлове/темнове
Тип
  • Дифузний
Різновид
Гарантований робочий діапазон
  • 20 … 200 мм
Найменший розпізнаваний об'єкт
  • 2 мм при 100 мм
Індикатор живлення
  • Зелений світлодіод
Індикатор вирівнювання/забруднення оптики
  • Блимаючий індикатор виходу
Індикатор виходу
  • Жовтий світлодіод
Регулювання відстані спрацьовування
Придушення взаємного впливу
  • Так
Форма променю
  • Точка
Електричні параметри
Час відгуку / час відпускання
  • < 0.4 мс
Джиттер
  • < 0.21 мс
Напруга живлення Vs
  • 10 … 30 VDC
Споживання струму макс. (без навантаження)
  • 45 mA (@ 10 VDC)
Споживання струму типове
  • 16 mA (@ 24 VDC)
Падіння напруги
  • <2 VDC
Стан виходу
  • Світлове/темнове спрацювання
Вихідний сигнал
  • PNP/NPN (Push-pull)
Вихідний струм
  • 50 мА
Захист від короткого замикання
Ширина / діаметр
  • 8 мм
Висота / довжина
  • 25.1 мм
Глибина
  • 15.8 мм
Механічне кріплення
  • Різьбові втулки M3 (нержавіюча сталь)
Електричне підключення
  • Кабель з роз'ємом М8, 4-контактний, L=200 мм
Характеристики кабелю
  • ПВХ / ПВХ 4 x 0.08 мм²
Робоча температура
  • -25 … +50 °C
  • SmartReflect - світловий бар'єр, що працює без рефлектора. Це спрощує монтаж, особливо у вузьких просторах, і виявляє прозорі об'єкти на відстані до 180 мм
  • V-оптика (фіксований фокус) - використовується для ближньої відстані (до 15 мм) і забезпечує високу світлову ефективність завдяки вузькому V-подібному LED-променю
Лазерні датчики для ультра-точності
  • Виявляти найменші об'єкти (наприклад, шпильки) розміром до 0.05 мм
Датчики з лінійним променем
Для виявлення нерегулярних або перфорованих об'єктів (наприклад, друкованих плат або сіток) оптимальним рішенням є O200 із лінійним променем. Лінія може бути завдовжки до 56 мм.
  • Дифузні датчики з пригніченням фону працюють на відстанях до 180 мм