Оптичний датчик Baumer O200.TR-ZZZX.72CV
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  11210548
  • Вага: 0.03 кг
  • Найменування: O200.TR-ZZZX.72CV
  • Код виробника: O200.TR-11210548
Технічні параметри
Принцип роботи Бар'єрний
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Світло випромінювання Червоне
Тип
  • Бар'єрний
Випромінювач / приймач в комплекті
  • Тільки випромінювач
Джерело випромінювання
  • Імпульсний червоний світлодіод
Гарантований робочий діапазон
  • 5 м
Номінальний робочий діапазон
  • Зелений світлодіод
Довжина хвилі
  • 644 nm
Напруга живлення Vs
  • 10 … 30 VDC
Споживання струму макс. (без навантаження)
  • 20 мА (@ 30 VDC)
Споживання струму типове
  • 16 mA (@ 24 VDC)
Ширина / діаметр
  • 8 мм
Висота / довжина
  • 25.1 мм
Глибина
  • 14.1 мм
Механічне кріплення
  • Втулка без різьби (нержавіюча сталь)
Електричне підключення
  • Кабель, 4-жильний, довжина 2 м
Характеристики кабелю
  • ПВХ / ПВХ 4 x 0,08 мм²
Умови навколишнього середовища
Робоча температура
  • -25 … +50 °C
  • SmartReflect - світловий бар'єр, що працює без рефлектора. Це спрощує монтаж, особливо у вузьких просторах, і виявляє прозорі об'єкти на відстані до 180 мм
  • V-оптика (фіксований фокус) - використовується для ближньої відстані (до 15 мм) і забезпечує високу світлову ефективність завдяки вузькому V-подібному LED-променю
Лазерні датчики для ультра-точності
  • Виявляти найменші об'єкти (наприклад, шпильки) розміром до 0.05 мм
Датчики з лінійним променем
Для виявлення нерегулярних або перфорованих об'єктів (наприклад, друкованих плат або сіток) оптимальним рішенням є O200 із лінійним променем. Лінія може бути завдовжки до 56 мм.
  • Дифузні датчики з пригніченням фону працюють на відстанях до 180 мм