Оптичний датчик Baumer O200.SL.T-PV1T.72CV/F160
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  11231168
  • Найменування: O200.SL.T-PV1T.72CV/F160
  • Код виробника: O200.SL.T-11231168
Технічні параметри
Принцип роботи З придушенням фону
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Вихід PNP
Тип
  • Світловий бар'єр SmartReflect
Різновид
  • Виявлення прозорих об'єктів
Відстань до фону
  • 25 … 180 мм
Робоча зона перед фоном
  • 90% ... 85% від відстані до фону
Мінімальне ослаблення сигналу
  • 10 %
  • Жовтий світлодіод
Регулювання відстані спрацьовування
  • qTeach - навчання за допомогою металевого інструменту
Відстань до фокусу
  • 160 мм
Придушення взаємного впливу
  • Так
Форма променю
  • Точка
Максимальне відхилення осі випромінювання
  • < 1,5°
Електричні параметри
Напруга живлення Vs
  • 10 … 30 VDC
Споживання струму макс. (без навантаження)
  • 20 мА (@ 10 VDC)
Споживання струму типове
  • 10 мА (@ 24 VDC)
Падіння напруги
  • <2 VDC
Вихідний сигнал
  • PNP, комплементарний
Вихідний струм
  • 50 мА
Ширина / діаметр
  • 8 мм
Висота / довжина
  • 25.1 мм
Глибина
  • 15.8 мм
Електричне підключення
  • Кабель, 4-жильний, довжина 2 м
Характеристики кабелю
  • ПВХ / ПВХ 4 x 0.08 мм²
Робоча температура
  • -20 … +50 °C
  • SmartReflect - світловий бар'єр, що працює без рефлектора. Це спрощує монтаж, особливо у вузьких просторах, і виявляє прозорі об'єкти на відстані до 180 мм
  • V-оптика (фіксований фокус) - використовується для ближньої відстані (до 15 мм) і забезпечує високу світлову ефективність завдяки вузькому V-подібному LED-променю
Лазерні датчики для ультра-точності
  • Виявляти найменші об'єкти (наприклад, шпильки) розміром до 0.05 мм
Датчики з лінійним променем
Для виявлення нерегулярних або перфорованих об'єктів (наприклад, друкованих плат або сіток) оптимальним рішенням є O200 із лінійним променем. Лінія може бути завдовжки до 56 мм.
  • Дифузні датчики з пригніченням фону працюють на відстанях до 180 мм