Оптичний датчик Baumer O200.EL-NV1T.72NV/FREC
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  11230137
  • Вага: 0.03 кг
  • Найменування: O200.EL-NV1T.72NV/FREC
  • Код виробника: O200.EL-11230137
Світло випромінювання: Лазер
Технічні параметри
Принцип роботи Бар'єрний
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель з роз'ємом
Світло випромінювання Лазер
Вихід NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Тип
  • Бар'єрний
Випромінювач / приймач в комплекті
  • Тільки приймач
Джерело випромінювання
  • Червоний лазер
Гарантований робочий діапазон
  • 5 м
Номінальний робочий діапазон
  • 6 м
Найменший розпізнаваний об'єкт
  • 3 мм (0,5 мм з апертурою)
  • Зелений світлодіод
Налаштування чутливості
  • qTeach - навчання за допомогою металевого інструменту
Електричні параметри
Час відгуку / час відпускання
  • < 0.1 мс
  • < 0.12 мс
Джиттер
  • < 0.03 мс
  • < 0.05 мс
Напруга живлення Vs
  • 10 … 30 VDC
Споживання струму макс. (без навантаження)
  • 20 мА (@ 10 VDC)
Споживання струму типове
  • 10 мА (@ 24 VDC)
Падіння напруги
  • <2 VDC
Вихідний сигнал
  • NPN, комплементарний
Вихідний струм
  • 50 мА
Ширина / діаметр
  • 8 мм
Висота / довжина
  • 25.1 мм
Глибина
  • 14.1 мм
Електричне підключення
  • Кабель з роз'ємом М8, 4-контактний, L=200 мм
Характеристики кабелю
  • ПВХ / ПВХ 4 x 0.08 мм²
Умови навколишнього середовища
Робоча температура
  • -25 … +50 °C
  • SmartReflect - світловий бар'єр, що працює без рефлектора. Це спрощує монтаж, особливо у вузьких просторах, і виявляє прозорі об'єкти на відстані до 180 мм
  • V-оптика (фіксований фокус) - використовується для ближньої відстані (до 15 мм) і забезпечує високу світлову ефективність завдяки вузькому V-подібному LED-променю
Лазерні датчики для ультра-точності
Датчики з лінійним променем
Для виявлення нерегулярних або перфорованих об'єктів (наприклад, друкованих плат або сіток) оптимальним рішенням є O200 із лінійним променем. Лінія може бути завдовжки до 56 мм.
  • Дифузні датчики з пригніченням фону працюють на відстанях до 180 мм