Оптичний датчик Baumer O200.EL-GW1J.72CV/FREC
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Baumer
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  11228767
  • Вага: 0.04 кг
  • Найменування: O200.EL-GW1J.72CV/FREC
  • Код виробника: O200.EL-11228767
Світло випромінювання: Лазер
IO-Link: Так
Технічні параметри
Принцип роботи Бар'єрний
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Світло випромінювання Лазер
Вихід PNP/NPN
IO-Link Так
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Електричні параметри
Тип
  • Бар'єрний
Випромінювач / приймач в комплекті
  • Тільки приймач
Джерело випромінювання
  • Червоний лазер
Гарантований робочий діапазон
  • 5 м
Номінальний робочий діапазон
  • 6 м
Найменший розпізнаваний об'єкт
  • 3 мм (0,5 мм з апертурою)
Індикатор вирівнювання/забруднення оптики
  • Блимаючий індикатор виходу
Індикатор виходу
  • Жовтий світлодіод
Індикатор живлення
  • Зелений світлодіод
Налаштування чутливості
Придушення взаємного впливу
  • Так
Електричні параметри
Час відгуку / час відпускання
  • < 0.1 мс
  • < 0.12 мс
Джиттер
  • < 0.03 мс
  • < 0.05 мс
Напруга живлення Vs
  • 10 … 30 VDC
Споживання струму макс. (без навантаження)
  • 20 мА (@ 10 VDC)
Споживання струму типове
  • 10 мА (@ 24 VDC)
Падіння напруги
  • <2 VDC
Стан виходу
  • Світлове/темнове спрацювання
Вихідний сигнал
  • PNP/NPN (Push-pull)
Вихідний струм
  • 50 мА
Захист від короткого замикання
  • Так
Захист від переполюсовки
Механічні параметри
Ширина / діаметр
  • 8 мм
Висота / довжина
  • 25.1 мм
Глибина
  • 14.1 мм
Форма корпусу
  • Прямокутний
Механічне кріплення
  • Втулка без різьби (нержавіюча сталь)
Матеріал корпусу
  • Пластик (ASA, PMMA)
Матеріал оптики
  • Оргскло
Електричне підключення
  • Кабель, 4-жильний, довжина 2 м
Характеристики кабелю
  • ПВХ / ПВХ 4 x 0.08 мм²
Умови навколишнього середовища
Робоча температура
  • -25 … +50 °C
Ступінь захисту
  • IP 67
Фотоелектричні мініатюрні датчики Baumer O200
Оптичні датчики Baumer O200
Головні переваги та унікальна надійність
  • Глибоко чорними, глянцевими або блискучими об'єктами
  • Прозорими об'єктами (пляшки, ампули, фольга, лотки, пробірки)
  • Нерегулярними або перфорованими об'єктами (наприклад, друковані плати чи решітки)
  • Навіть найменшими об'єктами, що потребують високої точності позиціонування
Ключові технічні характеристики та варіанти
Датчики для прозорих об'єктів
Для надійного виявлення скляних або ПЕТ-пляшок, ампул і лотків O200 пропонує три основні рішення:
  • SmartReflect - світловий бар'єр, що працює без рефлектора. Це спрощує монтаж, особливо у вузьких просторах, і виявляє прозорі об'єкти на відстані до 180 мм
  • V-оптика (фіксований фокус) - використовується для ближньої відстані (до 15 мм) і забезпечує високу світлову ефективність завдяки вузькому V-подібному LED-променю
Лазерні датчики для ультра-точності
Датчики з лінійним променем
Для виявлення нерегулярних або перфорованих об'єктів (наприклад, друкованих плат або сіток) оптимальним рішенням є O200 із лінійним променем. Лінія може бути завдовжки до 56 мм.
Дальність та режими роботи
  • Дифузні датчики з пригніченням фону працюють на відстанях до 180 мм