Оптичний датчик Banner VS1AP5C10
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Banner Engineering
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  BAN-3055295
  • Вага: 0.05 кг
  • EAN: 0662488552954
  • Найменування: VS1AP5C10
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Принцип роботи З придушенням фону
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Світло випромінювання Інфрачервоне
Вихід PNP
Спрацювання Світлове
Матеріал корпусу Пластик
Оптичний датчик Banner VS1AP5C10 Оптичний датчик Banner VS1AP5C10 Оптичний датчик Banner VS1AP5C10
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Основні особливості:
    • Кабель довжиною 2 м
    • Дуже високий коефіцієнт надлишкового підсилення
    • Напруга живлення: 10…30 VDC
Технічні характеристики
ФункціяДатчик наближення
Принцип роботиДатчик з фіксованою фокусною відстанню
Форма корпусуПрямокутний
Розмір корпусу11.6 x 8.3 x 25.7 мм, VS1
Робочий діапазон10 мм
Фокусна відстань10 мм
Світло випромінюванняІнфрачервоне
Напруга живлення10…30 VDC