Оптичний датчик Banner QS30EXH2O
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Banner Engineering
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  BAN-3079164
  • Вага: 0.14 кг
  • EAN: 0662488791643
  • Найменування: QS30EXH2O
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Принцип роботи Бар'єрний
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Прямокутний з різьбою
Підключення Кабель
Світло випромінювання Інфрачервоне
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Основні особливості:
    • ПВХ кабель довжиною 2 метри
    • Ступінь захисту IP67
    • Світлодіодні індикатори з круговим оглядом
    • Можливість вибору робочої частоти, захист від перехресних перешкод
    • Emitter LED
    • Напруга живлення: 10…30 VDC
Технічні характеристики
ФункціяБар'єрний фотоелектричний датчик
Принцип роботиВипромінювач бар'єрного датчика
Форма корпусуПрямокутний з різьбою
Розмір корпусу54.3 x 22 x 53 мм, QS30
Робочий діапазон0…4000 мм
Світло випромінюванняІнфрачервоне
Напруга живлення10…30 VDC