Оптичний датчик Banner QS18VP6FF50 W/30
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Banner Engineering
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  BAN-3072094
  • Вага: 0.18 кг
  • EAN: 0662488720940
  • Найменування: QS18VP6FF50 W/30
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Принцип роботи З придушенням фону
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Прямокутний з різьбою
Підключення Кабель
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Основні особливості:
    • Кабель, ПВХ, 9 м
    • Ступінь захисту IP67
    • Світлодіодні індикатори з круговим оглядом
    • Напруга живлення: 10…30 VDC
    • PNP перемикаючий вихід, NO/NC
Технічні характеристики
ФункціяДатчик наближення
Принцип роботиДифузний датчик з придушенням фону, нерегульований
Форма корпусуПрямокутний з різьбою
Розмір корпусу31 x 15 x 35 мм, QS18
Робочий діапазон0…50 мм
Світло випромінюванняЧервоне
Напруга живлення10…30 VDC