Оптичний датчик Banner QS18VN6AF300Q5
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Banner Engineering
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  BAN-3010658
  • Вага: 0.07 кг
  • EAN: 0662488106584
  • Найменування: QS18VN6AF300Q5
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Принцип роботи З придушенням фону
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель з роз'ємом
Світло випромінювання Червоне
Вихід NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Основні особливості:
    • Кабель з роз'ємом М12, 4-полюсний, ПВХ, 150 мм
    • Ступінь захисту IP67
    • Світлодіодні індикатори з круговим оглядом
    • Точка спрацьовування регулюється за допомогою потенціометра
    • Напруга живлення: 10…30 VDC
    • NPN перемикаючий вихід, NO/NC
Технічні характеристики
ФункціяДатчик наближення
Принцип роботиДифузний датчик з придушенням фону, регульований
Форма корпусуПрямокутний
Розмір корпусу21.1 x 15 x 34.5 мм, QS18
Робочий діапазон1…300 мм
Світло випромінюванняЧервоне
Напруга живлення10…30 VDC
Вихідний сигналNO/NC, NPN
Довжина кабелю150 мм