Оптичний датчик Banner QMT42VP6FF750Q
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Banner Engineering
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  BAN-3057371
  • Вага: 0.14 кг
  • EAN: 0662488573713
  • Найменування: QMT42VP6FF750Q
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Принцип роботи З придушенням фону
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Інфрачервоне
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Цинк
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Основні особливості:
    • Роз'єм M12, 4-полюсний
    • Металевий корпус, цинк, чорний
    • Ступінь захисту IP67
    • Напруга живлення 10…30 VDC
    • PNP перемикаючий вихід
    • Світлове/темнове спрацьовування
Технічні характеристики
ФункціяДатчик наближення
Принцип роботиДифузний датчик з придушенням фону, нерегульований
Форма корпусуПрямокутний
Розмір корпусу42 x 18 x 76.2 мм, QMT42
Робочий діапазон50…750 мм
Світло випромінюванняІнфрачервоне
Напруга живлення10…30 VDC