Оптичний датчик Banner Q4XFPCOD310-Q8
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Banner Engineering
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  BAN-3097544
  • Вага: 0.14 кг
  • EAN: 0662488975449
  • Найменування: Q4XFPCOD310-Q8
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 3097544
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Принцип роботи З придушенням фону
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP
Роз'єм М12
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Особливості Для прозорих об'єктів
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Основні особливості:
    • 4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
    • 3 кнопки
    • Індикатор виходу (жовтий)
    • IP67/69K
    • Сертифікація ECOLAB
    • Робочий діапазон: 35…310 мм
    • Laser class 1, червоний, 655 nm
    • Напруга живлення: 12…30 VDC
    • 1 x PNP перемикаючий вихід
    • Прямокутний корпус
    • Laser sensor for clear object detection
Технічні характеристики
ФункціяДатчик наближення
Принцип роботиДифузний датчик з придушенням переднього/заднього фону
Форма корпусуПрямокутний
Розмір корпусу33.5 x 18 x 57.5 мм, Q4X
Робочий діапазон35…310 мм
Оптична роздільна здатність1 мм
Світло випромінюванняЧервоне
Клас лазеруLaser class 1
Напруга живлення10…30 VDC