Оптичний датчик Banner Q40SP6FF400 W/30
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Banner Engineering
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  BAN-3033905
  • Вага: 0.67 кг
  • EAN: 0662488339050
  • Найменування: Q40SP6FF400 W/30
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Принцип роботи З придушенням фону
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Світло випромінювання Інфрачервоне
Вихід PNP
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Основні особливості:
    • Кабель довжиною 2 метри
    • Ступінь захисту IP67
    • Температура навколишнього середовища: -40…+70 °C
    • Напруга живлення: 10…30 VDC
    • PNP перемикаючий вихід, NO/NC
Технічні характеристики
ФункціяДатчик наближення
Принцип роботиДифузний датчик з придушенням фону, нерегульований
Форма корпусуПрямокутний
Розмір корпусу46 x 40.1 x 69.8 мм, Q40
Робочий діапазон0…400 мм
Світло випромінюванняІнфрачервоне
Напруга живлення10…30 VDC