Оптичний датчик Banner Q40RW3FF400
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Banner Engineering
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  BAN-3033383
  • Вага: 0.25 кг
  • EAN: 0662488333836
  • Найменування: Q40RW3FF400
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 3033383
Особливості: AC/DC
Технічні параметри
Принцип роботи З придушенням фону
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Світло випромінювання Інфрачервоне
Вихід Релейний
Спрацювання Темнове
Матеріал корпусу Пластик
Особливості AC/DC
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Основні особливості:
    • Кабель довжиною 2 метри
    • Ступінь захисту IP67
    • Температура навколишнього середовища: -40…+70 °C
Технічні характеристики
ФункціяДатчик наближення
Принцип роботиДифузний датчик з придушенням фону, нерегульований
Форма корпусуПрямокутний
Розмір корпусу46 x 40.1 x 69.8 мм, Q40
Робочий діапазон0…400 мм
Світло випромінюванняІнфрачервоне
Напруга живлення20…250 VAC