Оптичний датчик Autonics BYD30-DDT
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Autonics
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  BYD30DDT
  • Найменування: BYD30-DDT
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: BYD30DDT
Технічні параметри
Принцип роботи Дифузний
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Світло випромінювання Інфрачервоне
Вихід NPN
Спрацювання Світлове
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Фотоелектричний датчик, дифузний тип (спрацювання від об'єкта), світлове спрацювання, відстань спрацювання до 30 мм, NPN вихід, напруга живлення 12-24 VDC
Технічні характеристики
Тип датчикаДифузний фотодатчик
Робоча відстань виявлення10...30 мм
Об'єкт виявленняНепрозорий або напівпрозорий матеріал
Джерело світлаІнфрачервоний світлодіод
Час відгукуСпрацювання: Макс. 3 мс, Повернення: Макс. 100 мс
Напруга живлення12-24 VDC ±10%
Споживання струмуМакс. 35 мА
НалаштуванняНемає, фіксоване значення
Режим роботиСвітлове спрацювання
Вихідний сигналNPN
Електричне підключенняКабель (Ø3.5, 2 м)
Стійкість до зовнішнього світлаСонячне світло: Макс. 11,000 lx, Лампи розжарювання: Макс. 3,000 lx
Зовнішня температура-20...65℃, зберігання: -25...70℃
Ступінь захистуIP64
Вологість35...85% RH, зберігання: 35...85% RH
Гістерезис (відстань)Макс. 10% від відстані спрацювання
АксесуариВикрутка, Кронштейн A, M3 Гвинти, Гайки
ВагаПриблизно 75g (нетто 38g)
Надзвичайно компактні тонкі фотоелектричні датчики серії BTS ідеально підходять для встановлення в обмеженому просторі та для використання в малогабаритних системах. Датчики мають ширину всього 7,2 мм, оснащені вбудованим підсилювачем і здатні виявляти крихітні об'єкти, включаючи металеві дроти і напівпровідникові чіпи. Датчики серії BTS також мають корпус із захистом IP67 і монтажні кронштейни з нержавіючої сталі, що робить їх довговічними і надійними рішеннями для роботи в різних умовах.