Оптичний датчик Autonics BRQPS400-DDTA-P
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Autonics
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  BRQPS400DDTAP
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: BRQPS400DDTAP
Технічні параметри
Принцип роботи Дифузний
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Підключення Кабель
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Фотоелектричний датчик в пластиковому різьбовому корпусі М18, радіальне випромінювання під 90°, дифузний тип (спрацювання від об'єкта), відстань спрацювання до 400 мм, світлове/темнове спрацювання, PNP вихід, напруга живлення 10-30 VDC
Технічні характеристики
Тип датчикаДифузний фотодатчик, спрацювання від об'єкту
Робоча відстань виявлення400 мм
Об'єкт виявленняНепрозорий або напівпрозорий матеріал
Джерело світлаЧервоний світлодіод (660 nm)
Час відгукуМакс. 1 мс
Напруга живлення10-30VDC ±10%
Споживання струмуМакс. 30 мА
НалаштуванняРегулювання чутливості
Режим роботиСвітлове/темнове спрацювання (встановлюється проводом)
Вихідний сигналPNP
Електричне підключенняКабель (Ø4, 2 м)
Стійкість до зовнішнього світлаСонячне світло: Макс. 11,000 lx, Лампи розжарювання: Макс. 3,000 lx
Зовнішня температура-25...60℃, зберігання: -30...70℃
Ступінь захистуIP67
Вологість35...85% RH, зберігання: 35...85% RH
Гістерезис (відстань)Макс. 20% від номінальної відстані спрацювання
МатеріалКорпус: Полікарбонат
Загальні аксесуариГайки M18: 2, Викрутка для налаштування
ВагаПриблизно 130g (нетто 70g)
Надзвичайно компактні тонкі фотоелектричні датчики серії BTS ідеально підходять для встановлення в обмеженому просторі та для використання в малогабаритних системах. Датчики мають ширину всього 7,2 мм, оснащені вбудованим підсилювачем і здатні виявляти крихітні об'єкти, включаючи металеві дроти і напівпровідникові чіпи. Датчики серії BTS також мають корпус із захистом IP67 і монтажні кронштейни з нержавіючої сталі, що робить їх довговічними і надійними рішеннями для роботи в різних умовах.