Оптичний датчик Autonics BRQPS20M-TDTA
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  BRQPS20MTDTA
  • Найменування: BRQPS20M-TDTA
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: BRQPS20MTDTA
Технічні параметри
Принцип роботи Бар'єрний
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Підключення Кабель
Світло випромінювання Червоне
Вихід NPN
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Технічні характеристики
Тип датчика Бар'єрний фотодатчик
Робоча відстань виявлення 20 м
Об'єкт виявлення Непрозорий матеріал з мін. діаметром 7 мм
Джерело світла Червоний світлодіод (660 nm)
Час відгуку Макс. 1 мс
Напруга живлення 10-30VDC ±10%
Налаштування Регулювання чутливості
Режим роботи Світлове/темнове спрацювання (встановлюється проводом)
Вихідний сигнал NPN
Електричне підключення Кабель (Ø4 мм, 2 м)
Стійкість до зовнішнього світла Сонячне світло: Макс. 11,000 lx, Лампи розжарювання: Макс. 3,000 lx
Зовнішня температура -25...60 °C, зберігання: -30...70 °C
Ступінь захисту IP67
Схвалення CE
Вологість 35...85% RH, зберігання: 35...85% RH
Матеріал Корпус: Полікарбонат; Лінза, Кришка лінзи: Оргскло
Загальні аксесуари Гайки M18: 4, Викрутка для налаштування
Вага Приблизно 170g (нетто 120g)
Надзвичайно компактні тонкі фотоелектричні датчики серії BTS ідеально підходять для встановлення в обмеженому просторі та для використання в малогабаритних системах. Датчики мають ширину всього 7,2 мм, оснащені вбудованим підсилювачем і здатні виявляти крихітні об'єкти, включаючи металеві дроти і напівпровідникові чіпи. Датчики серії BTS також мають корпус із захистом IP67 і монтажні кронштейни з нержавіючої сталі, що робить їх довговічними і надійними рішеннями для роботи в різних умовах.