Оптичний датчик Autonics BRQP100-DDTB-C
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  BRQP100DDTBC
  • Найменування: BRQP100-DDTB-C
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: BRQP100DDTBC
Технічні параметри
Принцип роботи Дифузний
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Інфрачервоне
Вихід NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Опис
Фотоелектричний датчик в короткому пластиковому різьбовому корпусі М18, дифузний тип (спрацювання від об'єкта), відстань спрацювання до 100 мм, світлове/темнове спрацювання, NPN вихід, роз'єм, напруга живлення 10-30 VDC
Технічні характеристики
Тип датчика Дифузний фотодатчик, спрацювання від об'єкту
Робоча відстань виявлення 100 мм
Об'єкт виявлення Непрозорий або напівпрозорий матеріал
Джерело світла Інфрачервоний світлодіод (850 nm)
Час відгуку Макс. 1 мс
Напруга живлення 10-30VDC ±10%
Споживання струму Макс. 30 мА
Налаштування Регулювання чутливості
Режим роботи Світлове або темнове спрацювання, встановлюється підключенням білого проводу
Вихідний сигнал NPN
Електричне підключення Кабель
Стійкість до зовнішнього світла Сонячне світло: Макс. 11,000 lx, Лампи розжарювання: Макс. 3,000 lx
Зовнішня температура -25...60 °C, зберігання: -30...70 °C
Ступінь захисту IP67 (IEC стандарт)
Схвалення CE
Вологість 35...85% RH, зберігання: 35...85% RH
Гістерезис (відстань) Макс. 20% від номінальної відстані спрацювання
Матеріал Корпус: Полікарбонат; Лінза, Кришка лінзи: Оргскло
Загальні аксесуари Гайки M18: 2, Викрутка для налаштування
Вага Приблизно 100g (нетто 10g)
Надзвичайно компактні тонкі фотоелектричні датчики серії BTS ідеально підходять для встановлення в обмеженому просторі та для використання в малогабаритних системах. Датчики мають ширину всього 7,2 мм, оснащені вбудованим підсилювачем і здатні виявляти крихітні об'єкти, включаючи металеві дроти і напівпровідникові чіпи. Датчики серії BTS також мають корпус із захистом IP67 і монтажні кронштейни з нержавіючої сталі, що робить їх довговічними і надійними рішеннями для роботи в різних умовах.