Оптичний датчик Autonics BRQM20M-TDTA-C
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Autonics
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  BRQM20MTDTAC
  • Найменування: BRQM20M-TDTA-C
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: BRQM20MTDTAC
Технічні параметри
Принцип роботи Бар'єрний
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Червоне
Вихід NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Латунь
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
Тип датчикаБар'єрний фотодатчик
Робоча відстань виявлення20 м
Об'єкт виявленняНепрозорий матеріал з мін. діаметром 7 мм
Джерело світлаЧервоний світлодіод (660 nm)
Час відгукуМакс. 1 мс
Напруга живлення10-30VDC ±10%
НалаштуванняРегулювання чутливості
Режим роботиСвітлове або темнове спрацювання, встановлюється підключенням білого проводу
Вихідний сигналNPN
Електричне підключенняКабель
Стійкість до зовнішнього світлаСонячне світло: Макс. 11,000 lx, Лампи розжарювання: Макс. 3,000 lx
Зовнішня температура-25...60℃, зберігання: -30...70℃
Ступінь захистуIP67 (IEC стандарт)
Вологість35...85% RH, зберігання: 35...85% RH
МатеріалКорпус: Нікельована латунь
Лінза, Кришка лінзи: Оргскло
Загальні аксесуариГайки M18: 4, Викрутка для налаштування
ВагаПриблизно 160g (нетто 50g)
Надзвичайно компактні тонкі фотоелектричні датчики серії BTS ідеально підходять для встановлення в обмеженому просторі та для використання в малогабаритних системах. Датчики мають ширину всього 7,2 мм, оснащені вбудованим підсилювачем і здатні виявляти крихітні об'єкти, включаючи металеві дроти і напівпровідникові чіпи. Датчики серії BTS також мають корпус із захистом IP67 і монтажні кронштейни з нержавіючої сталі, що робить їх довговічними і надійними рішеннями для роботи в різних умовах.