Оптичний датчик Autonics BH20M-TDT
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Autonics
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  BH20MTDT
  • Найменування: BH20M-TDT
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: BH20MTDT
Технічні параметри
Принцип роботи Бар'єрний
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Прямокутний з різьбою
Підключення Кабель
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP/NPN
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
Тип датчика Бар'єрний фотодатчик
Робоча відстань виявлення 20 м
Джерело світла Червоний світлодіод (660 nm)
Час відгуку Макс. 1 мс
Напруга живлення 12-24 VDC ±10%
Налаштування Регулювання чутливості
Режим роботи Світлове/темнове спрацювання (встановлюється перемикачем)
Вихідний сигнал NPN та PNP виходи на різних контактах
Електричне підключення Кабель (Ø4 мм, 2.1m)
Стійкість до зовнішнього світла Сонячне світло: Макс. 11,000 lx, Лампи розжарювання: Макс. 3,000 lx
Зовнішня температура -25...55 °C, зберігання: -40...70 °C
Ступінь захисту IP67
Схвалення CE, UL
Вологість 35...85% RH, зберігання: 35...85% RH
Матеріал Корпус: Полікарбонатs, LED індикатор: Полікарбонатs, Сенсорна частина: Оргскло acrylic
Загальні аксесуари Викрутка, кронштейн, Гайки M18, fixing cap, M3 гвинти, M3 гайки
Вага Приблизно 190g (нетто 120g)
Надзвичайно компактні тонкі фотоелектричні датчики серії BTS ідеально підходять для встановлення в обмеженому просторі та для використання в малогабаритних системах. Датчики мають ширину всього 7,2 мм, оснащені вбудованим підсилювачем і здатні виявляти крихітні об'єкти, включаючи металеві дроти і напівпровідникові чіпи. Датчики серії BTS також мають корпус із захистом IP67 і монтажні кронштейни з нержавіючої сталі, що робить їх довговічними і надійними рішеннями для роботи в різних умовах.