Оптичний датчик Akusense ESB-BS30AP
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Akusense
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  ESBBS30AP
  • Найменування: ESB-BS30AP
Технічні параметри
Принцип роботи З придушенням фону
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Пластик
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Мініатюрні фотоелектричні дифузні датчики з придушенням фону серії ESB-B з світловою плямою діаметром всього 8 мм на максимальній відстані 300 мм. У конструкції корпусу передбачені монтажні отвори з різьбою M3, посилені латунними втулками, розташовані на відстані одного дюйма один від одного, що забезпечує простий, стандартизований та швидкий монтаж. Фотодатчики ESB-B мають потенціометр для регулювання чутливості та окремий перемикач на світлове/темнове спрацювання на задній стінці корпусу.
Технічні характеристики
НайменуванняESB-BS30P
Розмір світлової плямиØ8 мм/300 мм
Час відгуку ≤1 мс
Джерело світлаЧервоний світлодіод 660 nm (модуляція)
Споживання струму≤25 мА
Струм навантаження100 мА
Залишкова напруга<1.5V
Навколишнє освітленняСонячне світло ≤10000 lux, лампи розжарювання ≤3000 lux
Вологість навколишнього середовищаПри роботі: 35%~85% RH; при зберіганні: 35%~95% RH, без конденсату
Опір ізоляції20 МОм
Опір ізоляції20 МОм
МатеріалПластик+склопластик (корпус); Оргскло (лінзи)
Режим виявленняВідбиття від об'єкту з придушенням фону
Відстань спрацьовування2~300 мм (білий матовий папір)
Налаштування відстані спрацювання30~300 мм
Регулювання чутливості6-обертовий потенціометр
Гістерезис≤5%
ВихідPNP
Режим спрацюванняL.on (світлове спрацювання)/D.on (темнове спрацювання), перемикається
ІндикаториЖивлення: зелений; Спрацювання: червоний
Напруга живлення10~30V DC