Індуктивний датчик Xecro IPSD6-S3NC60-A8
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  XECRO
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  XE-569885
  • Найменування: IPSD6-S3NC60-A8
  • Код виробника: XE-569885
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу Ø 6,5 мм
Форма корпусу Циліндричний
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід NPN
Кількість полюсів 3-пол.
Роз'єм М8
Контакти NC
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 3
Індуктивний датчик Xecro IPSD6-S3NC60-A8 Індуктивний датчик Xecro IPSD6-S3NC60-A8
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Категорія відстані спрацьовуванняПотрійна
Код УКТЗЕД8536501990
Вага-
Відстань спрацьовування3 мм
МонтажМайже врівень
Стан виходуNC
ВихідNPN
Робоча напруга10…30 VDC
Захист від зворотної полярностіТак
Споживання струму<8 мА
Максимальний струм виходу200 мА
Захист від короткого замиканняЄ, самовідновлення
Падіння напруги<1.5 V @ 200 мА
Частота спрацьовування1000 Гц
Повторюваність<1 % (Sn)
Гістерезис3…15 %
Робоча температура-20…70 °C · -4…158 °F
Довжина корпусу60 мм
Максимальний момент затягування8 Nm
Матеріал чутливої поверхніPBT
Ступінь захистуIP67
Електричне підключенняРоз'єм M8
Індикатор спрацюванняТак
Стандартний клас відстані спрацювання
Індуктивні датчики Xecro зі стандартною відстанню спрацьовування охоплює всі поширені в промисловості діаметри корпусів з різьбою, п також включають прямокутні датчики з поперечним перерізом 5×5 мм і 8×8 мм відповідно. Стандартний клас датчиків представляє базові відстані спрацьовування для кожного розміру.
Подвійний та потрійний клас відстані спрацювання
Чотирикратний клас відстані спрацювання
  • M8 з відстанню спрацьовування 4 мм
  • M12 з відстанню спрацьовування 8 мм
  • M18 з відстанню спрацьовування 15 мм
Датчики M30 зустановкою не врівень досягають відстані спрацьовування 50 мм, що на 25% більше, ніж у провідних конкурентів при тому ж діаметрі корпусу.