Індуктивний датчик Xecro IPS8-N4NO45-A2P
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  XECRO
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  XE-569708
  • Найменування: IPS8-N4NO45-A2P
  • Код виробника: XE-569708
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М8
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Кабель
Вихід NPN
Контакти NO
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 4
Індуктивний датчик Xecro IPS8-N4NO45-A2P Індуктивний датчик Xecro IPS8-N4NO45-A2P
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Серія3-провідні
Категорія відстані спрацьовуванняПодвійна
Код УКТЗЕД8536501990
Вага-
Відстань спрацьовування4 мм
МонтажНе врівень
Стан виходуNO
ВихідNPN
Робоча напруга10…30 VDC
Захист від зворотної полярностіТак
Споживання струму<8 мА
Максимальний струм виходу200 мА
Захист від короткого замиканняЄ, самовідновлення
Падіння напруги<1.5 V @ 200 мА
Частота спрацьовування1000 Гц
Повторюваність<1 % (Sn)
Гістерезис3…15 %
Робоча температура-20…70 °C · -4…158 °F
Довжина корпусу45 мм
Максимальний момент затягування8 Nm
Матеріал чутливої поверхніPBT
Ступінь захистуIP67
Електричне підключенняПВХ кабель довжиною 2 метри
Індикатор спрацюванняТак
Стандартний клас відстані спрацювання
Індуктивні датчики Xecro зі стандартною відстанню спрацьовування охоплює всі поширені в промисловості діаметри корпусів з різьбою, п також включають прямокутні датчики з поперечним перерізом 5×5 мм і 8×8 мм відповідно. Стандартний клас датчиків представляє базові відстані спрацьовування для кожного розміру.
Подвійний та потрійний клас відстані спрацювання
Чотирикратний клас відстані спрацювання
  • M8 з відстанню спрацьовування 4 мм
  • M12 з відстанню спрацьовування 8 мм
  • M18 з відстанню спрацьовування 15 мм
Датчики M30 зустановкою не врівень досягають відстані спрацьовування 50 мм, що на 25% більше, ніж у провідних конкурентів при тому ж діаметрі корпусу.