Індуктивний датчик Xecro IPS18-S8NO48-A12
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  XE-569401
  • Найменування: IPS18-S8NO48-A12
  • Код виробника: XE-569401
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 8
Індуктивний датчик Xecro IPS18-S8NO48-A12 Індуктивний датчик Xecro IPS18-S8NO48-A12
Серія3-провідні
Категорія відстані спрацьовуванняПодвійна
Код УКТЗЕД8536501990
Вага-
Відстань спрацьовування8 мм
МонтажВрівень
Стан виходуNO
ВихідNPN
Робоча напруга10…30 VDC
Захист від зворотної полярностіТак
Споживання струму<8 мА
Максимальний струм виходу200 мА
Захист від короткого замиканняЄ, самовідновлення
Падіння напруги<1.5 V @ 200 мА
Частота спрацьовування500 Гц
Повторюваність<1 % (Sn)
Гістерезис3…15 %
Коефіцієнт зменшення відстаніАлюміній 0.45 · Латунь 0.50 · Нерж. 0.85
Робоча температура-20…70 °C · -4…158 °F
Матеріал корпусуНікельована латунь
Довжина корпусу48 мм
Максимальний момент затягування35 Nm
Стандартний клас відстані спрацювання
Індуктивні датчики Xecro зі стандартною відстанню спрацьовування охоплює всі поширені в промисловості діаметри корпусів з різьбою, п також включають прямокутні датчики з поперечним перерізом 5×5 мм і 8×8 мм відповідно. Стандартний клас датчиків представляє базові відстані спрацьовування для кожного розміру.
Подвійний та потрійний клас відстані спрацювання
Чотирикратний клас відстані спрацювання
  • M8 з відстанню спрацьовування 4 мм
  • M12 з відстанню спрацьовування 8 мм
  • M18 з відстанню спрацьовування 15 мм
Датчики M30 зустановкою не врівень досягають відстані спрацьовування 50 мм, що на 25% більше, ніж у провідних конкурентів при тому ж діаметрі корпусу.