Індуктивний датчик Xecro IPS18-N16AC53-A12
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  XECRO
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  XE-569005
  • Найменування: IPS18-N16AC53-A12
  • Код виробника: XE-569005
Технічні параметри
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Роз'єм
Вихід 2-провідний
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NC
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 16
Індуктивний датчик Xecro IPS18-N16AC53-A12 Індуктивний датчик Xecro IPS18-N16AC53-A12
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Категорія відстані спрацьовуванняПодвійна
Код УКТЗЕД8536501990
Вага-
Відстань спрацьовування16 мм
МонтажНе врівень
Стан виходуNC
Робоча напруга20…250 VAC
Захист від зворотної полярностіНе потрібен
Споживання струму<3 мА
Максимальний струм виходу400 мА
Захист від короткого замикання
Падіння напруги<8 V @ 400 мА
Частота спрацьовування25 Гц
Повторюваність<1 % (Sn)
Гістерезис3…15 %
Коефіцієнт зменшення відстаніАлюміній 0.45 · Латунь 0.50 · Нерж. 0.85
Робоча температура-20…70 °C · -4…158 °F
Матеріал корпусуНікельована латунь
Довжина корпусу53 мм
Максимальний момент затягування35 Nm
Матеріал чутливої поверхніPBT
Ступінь захистуIP67
Індикатор спрацюванняТак
Стандартний клас відстані спрацювання
Індуктивні датчики Xecro зі стандартною відстанню спрацьовування охоплює всі поширені в промисловості діаметри корпусів з різьбою, п також включають прямокутні датчики з поперечним перерізом 5×5 мм і 8×8 мм відповідно. Стандартний клас датчиків представляє базові відстані спрацьовування для кожного розміру.
Подвійний та потрійний клас відстані спрацювання
Чотирикратний клас відстані спрацювання
  • M8 з відстанню спрацьовування 4 мм
  • M12 з відстанню спрацьовування 8 мм
  • M18 з відстанню спрацьовування 15 мм
Датчики M30 зустановкою не врівень досягають відстані спрацьовування 50 мм, що на 25% більше, ніж у провідних конкурентів при тому ж діаметрі корпусу.