Індуктивний датчик Xecro IPS12-S2NO22-A2P
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  XECRO
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  XE-569620
  • Найменування: IPS12-S2NO22-A2P
  • Код виробника: XE-569620
Технічні параметри
Розмір корпусу М12
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Кабель
Вихід NPN
Контакти NO
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 2
Індуктивний датчик Xecro IPS12-S2NO22-A2P Індуктивний датчик Xecro IPS12-S2NO22-A2P
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Серія3-провідні
Категорія відстані спрацьовуванняСтандартна
Код УКТЗЕД8536501990
Вага-
Відстань спрацьовування2 мм
МонтажВрівень
Стан виходуNO
ВихідNPN
Робоча напруга10…30 VDC
Захист від зворотної полярностіТак
Споживання струму<8 мА
Максимальний струм виходу200 мА
Захист від короткого замиканняЄ, самовідновлення
Падіння напруги<1.5 V @ 200 мА
Частота спрацьовування2000 Гц
Повторюваність<1 % (Sn)
Гістерезис3…15 %
Робоча температура-20…70 °C · -4…158 °F
Матеріал корпусуНікельована латунь
Довжина корпусу22 мм
Максимальний момент затягування15 Nm
Матеріал чутливої поверхніPBT
Ступінь захистуIP67
Індикатор спрацюванняТак
Стандартний клас відстані спрацювання
Індуктивні датчики Xecro зі стандартною відстанню спрацьовування охоплює всі поширені в промисловості діаметри корпусів з різьбою, п також включають прямокутні датчики з поперечним перерізом 5×5 мм і 8×8 мм відповідно. Стандартний клас датчиків представляє базові відстані спрацьовування для кожного розміру.
Подвійний та потрійний клас відстані спрацювання
Чотирикратний клас відстані спрацювання
  • M8 з відстанню спрацьовування 4 мм
  • M12 з відстанню спрацьовування 8 мм
  • M18 з відстанню спрацьовування 15 мм
Датчики M30 зустановкою не врівень досягають відстані спрацьовування 50 мм, що на 25% більше, ніж у провідних конкурентів при тому ж діаметрі корпусу.