Індуктивний датчик Xecro IHT12-S2APC50-A2S
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  XECRO
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  XE-570467
  • Найменування: IHT12-S2APC50-A2S
  • Код виробника: XE-570467
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М12
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Кабель
Вихід PNP
Контакти NC
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 2
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
СеріяВисокотемпературні
Категорія відстані спрацьовуванняСтандартна
Код УКТЗЕД8536501990
Вага-
Відстань спрацьовування2 мм
МонтажВрівень
Max Permanent Temperature120 °C · 248 °F
Стан виходуNC
ВихідPNP
Робоча напруга10…30 VDC
Захист від зворотної полярностіТак
Споживання струму<8 мА
Максимальний струм виходу120 мА
Захист від короткого замиканняЄ, самовідновлення
Падіння напруги<2V @ 120 мА
Частота спрацьовування1000 Гц
Повторюваність<3 %
Гістерезис3…15 %
Коефіцієнт зменшення відстаніАлюміній 0.45 · Латунь 0.50 · VA 0.85
Робоча температура-20…120 °C · -4…248 °F
Довжина корпусу50 мм
Максимальний момент затягування19 Nm
Матеріал чутливої поверхніPTFE
Ступінь захистуIP67
Індикатор спрацюванняВбудований
Стандартний клас відстані спрацювання
Індуктивні датчики Xecro зі стандартною відстанню спрацьовування охоплює всі поширені в промисловості діаметри корпусів з різьбою, п також включають прямокутні датчики з поперечним перерізом 5×5 мм і 8×8 мм відповідно. Стандартний клас датчиків представляє базові відстані спрацьовування для кожного розміру.
Подвійний та потрійний клас відстані спрацювання
Чотирикратний клас відстані спрацювання
  • M8 з відстанню спрацьовування 4 мм
  • M12 з відстанню спрацьовування 8 мм
  • M18 з відстанню спрацьовування 15 мм
Датчики M30 зустановкою не врівень досягають відстані спрацьовування 50 мм, що на 25% більше, ніж у провідних конкурентів при тому ж діаметрі корпусу.