Індуктивний датчик TURCK NI50U-CP40-AN6X2
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  TURCK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  TU-1625846
  • Вага: 0.21 кг
  • EAN: 4047101080216
  • Найменування: NI50U-CP40-AN6X2
  • Код виробника: 1625846
Особливості: Коефіцієнт 1
Технічні параметри
Розмір корпусу 40 х 40 мм
Форма корпусу Прямокутний
Установка Не врівень
Підключення Кабель-ввід
Вихід NPN
Контакти NO
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 50
Особливості Коефіцієнт 1
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивний датчик в прямокутному корпусі, висота 40 мм, орієнтацію активної поверхні можна виставити в 9 напрямках, корпус із пластику, PBT-GF30-V0, DC 3-провідний, 10...30 VDC, NO контакт, NPN вихід, клемне підключення, коефіцієнт 1 для всіх металів, збільшена відстань спрацьовування, ступінь захисту IP 68, стійкість до магнітного поля, захист від попереднього демпфування завдяки самокомпенсації, можливий частковий монтаж врівень з поверхнею, номінальна робоча відстань: 50 мм. Встановлення: не врівень
Технічні характеристики
Форма корпусуПрямокутний
Розмір корпусу114 x 40 x 40 мм, CP40
Робоча відстань50 мм
ВстановленняНе врівень
Робоча напруга живлення10…30 VDC
Вихідний сигналNPN, NO
Максимальна частота спрацьовування250 Гц
Електричне підключенняКабель-ввід
Матеріал корпусуПластик, PBT-GF30-V0, Чорний
Діапазон робочої температури-30…+85 °C
Ступінь захистуIP68
ОсобливостіПокращена серія uprox+, Коефіцієнт 1, Стійкий до магнітних полів
EAN4047101080216
eCl@ss-Code (V5.1.4):27270101 -/- Індуктивний датчик наближення
Країна виробництваНімеччина
Вага206 г
У 2015 році Turck представив uprox3 - третє покоління датчиків фактору 1 з однаковою відстанню перемикання для всіх металів. Електронна платформа серії uprox3 була повністю перероблена і є першою в світі, яка дозволяє створювати датчики фактора 1 в компактному 4-міліметровому гладкому корпусі і корпусі M5 з відстанню перемикання 1 мм, навіть для прихованого монтажу. Turck також вдалося скоротити довжину раніше найкомпактніших конструкцій M8 - M18.
Індуктивні датчики Turck з технологією Uprox
Хоча існуючі датчики uprox+ пропонували великі відстані спрацьовування для всіх металів, у новій серії вони можуть бути збільшені на 50 відсотків. Завдяки постійному вдосконаленню технології uprox компанія Turck змогла досягти таких великих відстаней перемикання без жодних компромісів з точки зору продуктивності та вимог до монтажу. Таким чином, датчики uprox3 не тільки забезпечують стандартну надійність застосування для складних завдань перемикання, але й відкривають можливості для абсолютно нових застосувань. Третє покоління датчиків uprox® від Turck пропонує найбільшу відстань спрацьовування серед усіх датчиків з Factor 1, які наразі доступні на ринку. При встановленні врівень з поверхнею датчики в корпусі M8 досягають неперевершеної відстані 3 мм, датчики M12 - 6 мм, а датчики M18 - 10 мм.
Індуктивні датчики з технологією Uprox мають однакову відстань спрацьовування для всіх металів
Turck також встановлює нові стандарти з точки зору дизайну: Вперше у світі розроблена електроніка серії uprox3 дозволяє використовувати датчики Factor 1 з компактним гладким циліндричним корпусом Ø4 мм і різьбовим корпусом M5 з відстанню спрацьовування 1 мм, навіть при встановленні врівень з поверхнею.