Індуктивний датчик TURCK NI20-M30-AD4X-H1141
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  TURCK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  TU-4466141
  • Вага: 0.11 кг
  • EAN: 4047101097245
  • Найменування: NI20-M30-AD4X-H1141
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Роз'єм
Вихід 2-провідний
Роз'єм М12
Контакти NO
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 20
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивний датчик в різьбовому корпусі М30, корпус із хромованої латуні, DC 2-провідний, 10...65 VDC, NO контакт, роз'єм М12, номінальна робоча відстань: 20 мм. Встановлення: не врівень
Технічні характеристики
Форма корпусуРізьбовий
Розмір корпусуМ30
Робоча відстань20 мм
ВстановленняНе врівень
Робоча напруга живлення10…65 VDC
Вихідний сигнал2-провідний, NO
Максимальна частота спрацьовування0.20 кГц
Матеріал корпусуЛатунь, хромована
Діапазон робочої температури-25…+70 °C
Ступінь захистуIP67
EAN4047101097245
eCl@ss-Code (V5.1.4):27270101 -/- Індуктивний датчик наближення
Код УКТЗЕД8536508000
Країна виробництваНімеччина
Вага110 г
У 2015 році Turck представив uprox3 - третє покоління датчиків фактору 1 з однаковою відстанню перемикання для всіх металів. Електронна платформа серії uprox3 була повністю перероблена і є першою в світі, яка дозволяє створювати датчики фактора 1 в компактному 4-міліметровому гладкому корпусі і корпусі M5 з відстанню перемикання 1 мм, навіть для прихованого монтажу. Turck також вдалося скоротити довжину раніше найкомпактніших конструкцій M8 - M18.
Індуктивні датчики Turck з технологією Uprox
Хоча існуючі датчики uprox+ пропонували великі відстані спрацьовування для всіх металів, у новій серії вони можуть бути збільшені на 50 відсотків. Завдяки постійному вдосконаленню технології uprox компанія Turck змогла досягти таких великих відстаней перемикання без жодних компромісів з точки зору продуктивності та вимог до монтажу. Таким чином, датчики uprox3 не тільки забезпечують стандартну надійність застосування для складних завдань перемикання, але й відкривають можливості для абсолютно нових застосувань. Третє покоління датчиків uprox® від Turck пропонує найбільшу відстань спрацьовування серед усіх датчиків з Factor 1, які наразі доступні на ринку. При встановленні врівень з поверхнею датчики в корпусі M8 досягають неперевершеної відстані 3 мм, датчики M12 - 6 мм, а датчики M18 - 10 мм.
Індуктивні датчики з технологією Uprox мають однакову відстань спрацьовування для всіх металів
Turck також встановлює нові стандарти з точки зору дизайну: Вперше у світі розроблена електроніка серії uprox3 дозволяє використовувати датчики Factor 1 з компактним гладким циліндричним корпусом Ø4 мм і різьбовим корпусом M5 з відстанню спрацьовування 1 мм, навіть при встановленні врівень з поверхнею.