Індуктивний датчик TURCK BI20U-MT30-VP6X-H1141
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  TURCK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  TU-1644885
  • Вага: 0.15 кг
  • EAN: 4047101391404
  • Найменування: BI20U-MT30-VP6X-H1141
  • Код виробника: 1644885
Особливості: Коефіцієнт 1
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід PNP
Роз'єм М12
Контакти NO/NC
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 20
Особливості Коефіцієнт 1
Індуктивний датчик TURCK BI20U-MT30-VP6X-H1141 Індуктивний датчик TURCK BI20U-MT30-VP6X-H1141
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
Форма корпусуРізьбовий
Розмір корпусуМ30
Робоча відстань20 мм
ВстановленняВрівень
Робоча напруга живлення10…30 VDC
Вихідний сигналPNP, NO/NC
Максимальна частота спрацьовування1000 Гц
Матеріал корпусуЛатунь з тефлоновим покриттям
Діапазон робочої температури-25…+70 °C
Ступінь захистуIP68
Особливостіuprox3, Стійкий до магнітних полів, Коефіцієнт 1, Тефлонове покриття
EAN4047101391404
eCl@ss-Code (V5.1.4):27270101 -/- Індуктивний датчик наближення
Країна виробництваНімеччина
Вага147 г
У 2015 році Turck представив uprox3 - третє покоління датчиків фактору 1 з однаковою відстанню перемикання для всіх металів. Електронна платформа серії uprox3 була повністю перероблена і є першою в світі, яка дозволяє створювати датчики фактора 1 в компактному 4-міліметровому гладкому корпусі і корпусі M5 з відстанню перемикання 1 мм, навіть для прихованого монтажу. Turck також вдалося скоротити довжину раніше найкомпактніших конструкцій M8 - M18.
Індуктивні датчики Turck з технологією Uprox
Хоча існуючі датчики uprox+ пропонували великі відстані спрацьовування для всіх металів, у новій серії вони можуть бути збільшені на 50 відсотків. Завдяки постійному вдосконаленню технології uprox компанія Turck змогла досягти таких великих відстаней перемикання без жодних компромісів з точки зору продуктивності та вимог до монтажу. Таким чином, датчики uprox3 не тільки забезпечують стандартну надійність застосування для складних завдань перемикання, але й відкривають можливості для абсолютно нових застосувань. Третє покоління датчиків uprox® від Turck пропонує найбільшу відстань спрацьовування серед усіх датчиків з Factor 1, які наразі доступні на ринку. При встановленні врівень з поверхнею датчики в корпусі M8 досягають неперевершеної відстані 3 мм, датчики M12 - 6 мм, а датчики M18 - 10 мм.
Індуктивні датчики з технологією Uprox мають однакову відстань спрацьовування для всіх металів
Turck також встановлює нові стандарти з точки зору дизайну: Вперше у світі розроблена електроніка серії uprox3 дозволяє використовувати датчики Factor 1 з компактним гладким циліндричним корпусом Ø4 мм і різьбовим корпусом M5 з відстанню спрацьовування 1 мм, навіть при встановленні врівень з поверхнею.