Індуктивний датчик TURCK BI15U-EM30WD-IOL6X2-H1141
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  TU-10266
  • Вага: 0.12 кг
  • EAN: 4047101436242
  • Найменування: BI15U-EM30WD-IOL6X2-H1141
  • Код виробника: 100000266
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Особливості: Коефіцієнт 1
IO-Link: Так
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід PNP/NPN
Роз'єм М12
IO-Link Так
Контакти NO/NC
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 15
Особливості Коефіцієнт 1
Технічні характеристики
Форма корпусуРізьбовий
Розмір корпусуМ30
Робоча відстань15 мм
ВстановленняВрівень
Робоча напруга живлення10…30 VDC
Вихідний сигналNO/NC, PNP/NPN
Максимальна частота спрацьовування1000 Гц
Матеріал корпусуНержавіюча сталь, 1.4301 (AISI 304)
Діапазон робочої температури-40…+100 °C
Ступінь захистуIP68/IP69K
ОсобливостіПокращена серія uprox+, Коефіцієнт 1, Стійкий до магнітних полів
EAN4047101436242
eCl@ss-Code (V5.1.4):27270101 -/- Індуктивний датчик наближення
Країна виробництваНімеччина
Вага123 г
У 2015 році Turck представив uprox3 - третє покоління датчиків фактору 1 з однаковою відстанню перемикання для всіх металів. Електронна платформа серії uprox3 була повністю перероблена і є першою в світі, яка дозволяє створювати датчики фактора 1 в компактному 4-міліметровому гладкому корпусі і корпусі M5 з відстанню перемикання 1 мм, навіть для прихованого монтажу. Turck також вдалося скоротити довжину раніше найкомпактніших конструкцій M8 - M18.
Індуктивні датчики Turck з технологією Uprox
Хоча існуючі датчики uprox+ пропонували великі відстані спрацьовування для всіх металів, у новій серії вони можуть бути збільшені на 50 відсотків. Завдяки постійному вдосконаленню технології uprox компанія Turck змогла досягти таких великих відстаней перемикання без жодних компромісів з точки зору продуктивності та вимог до монтажу. Таким чином, датчики uprox3 не тільки забезпечують стандартну надійність застосування для складних завдань перемикання, але й відкривають можливості для абсолютно нових застосувань. Третє покоління датчиків uprox® від Turck пропонує найбільшу відстань спрацьовування серед усіх датчиків з Factor 1, які наразі доступні на ринку. При встановленні врівень з поверхнею датчики в корпусі M8 досягають неперевершеної відстані 3 мм, датчики M12 - 6 мм, а датчики M18 - 10 мм.
Індуктивні датчики з технологією Uprox мають однакову відстань спрацьовування для всіх металів
Turck також встановлює нові стандарти з точки зору дизайну: Вперше у світі розроблена електроніка серії uprox3 дозволяє використовувати датчики Factor 1 з компактним гладким циліндричним корпусом Ø4 мм і різьбовим корпусом M5 з відстанню спрацьовування 1 мм, навіть при встановленні врівень з поверхнею.