Індуктивний датчик TURCK BI10-Q14-LIU-V1141
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  TURCK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  TU-1534603
  • Вага: 0.05 кг
  • EAN: 4047101071740
  • Найменування: BI10-Q14-LIU-V1141
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід Аналоговий
Роз'єм М8
Аналоговий вихід 0-20 мА/0-10 В
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 8
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивний датчик з аналоговим виходом, прямокутний корпус, висота 14 мм, чутлива поверхня зверху, корпус із пластику, PBT-GF30-V0, 4-провідний, 15...30 VDC, аналоговий вихід 0...10 В і 0...20 мА, роз'єм М8. Встановлення: врівень
Технічні характеристики
Форма корпусуПрямокутний
Розмір корпусу52 x 30 x 14 мм, Q14
Робоча відстань3…8 мм
ВстановленняВрівень
Робоча напруга живлення15…30 VDC
Вихідний сигналАналоговий вихід
Вихід по напрузі0…10 V
Вихід по струму0…20 мА
Матеріал корпусуПластик, PBT-GF30-V0
Діапазон робочої температури-25…+70 °C
Ступінь захистуIP67
EAN4047101071740
eCl@ss-Code (V5.1.4):27270802 -/- Indcutive distance sensor
Країна виробництваНімеччина
Вага50 г
У 2015 році Turck представив uprox3 - третє покоління датчиків фактору 1 з однаковою відстанню перемикання для всіх металів. Електронна платформа серії uprox3 була повністю перероблена і є першою в світі, яка дозволяє створювати датчики фактора 1 в компактному 4-міліметровому гладкому корпусі і корпусі M5 з відстанню перемикання 1 мм, навіть для прихованого монтажу. Turck також вдалося скоротити довжину раніше найкомпактніших конструкцій M8 - M18.
Індуктивні датчики Turck з технологією Uprox
Хоча існуючі датчики uprox+ пропонували великі відстані спрацьовування для всіх металів, у новій серії вони можуть бути збільшені на 50 відсотків. Завдяки постійному вдосконаленню технології uprox компанія Turck змогла досягти таких великих відстаней перемикання без жодних компромісів з точки зору продуктивності та вимог до монтажу. Таким чином, датчики uprox3 не тільки забезпечують стандартну надійність застосування для складних завдань перемикання, але й відкривають можливості для абсолютно нових застосувань. Третє покоління датчиків uprox® від Turck пропонує найбільшу відстань спрацьовування серед усіх датчиків з Factor 1, які наразі доступні на ринку. При встановленні врівень з поверхнею датчики в корпусі M8 досягають неперевершеної відстані 3 мм, датчики M12 - 6 мм, а датчики M18 - 10 мм.
Індуктивні датчики з технологією Uprox мають однакову відстань спрацьовування для всіх металів
Turck також встановлює нові стандарти з точки зору дизайну: Вперше у світі розроблена електроніка серії uprox3 дозволяє використовувати датчики Factor 1 з компактним гладким циліндричним корпусом Ø4 мм і різьбовим корпусом M5 з відстанню спрацьовування 1 мм, навіть при встановленні врівень з поверхнею.