Індуктивний датчик SICK IQ40-20BPSKC0S
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1071858
  • EAN: 4047084372629
  • Найменування: IQ40-20BPSKC0S
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Розмір корпусу 40 х 40 мм
Форма корпусу Прямокутний
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 20
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивні датчики SICK IQ40 в стандартному прямокутному корпусі 40 х 40 мм монтуються за лічені секунди, пропонують гнучкі можливості налаштування та прості для контролю. Інноваційна система push-lock забезпечує монтаж без інструментів за одну секунду та робить заміну датчиків простою справою. Завдяки поворотній головці, датчики IQG можуть бути адаптовані для вирішення цілої низки завдань. Чотири світлодіоди по всіх кутах головки дозволяють легко контролювати стан датчика незалежно від місця встановлення. Високий діапазон температур навколишнього середовища, висока ударо- та вібростійкість та хороша електромагнітна сумісність дозволяють датчикам сімейства IQG безперервно та надійно працювати у дуже жорстких умовах із сильним атмосферним впливом.
Індуктивні датчики наближення IQG
Тип корпусуПрямокутний
Конструкція корпусуСтандартна
Розміри (Ш x В x Г)40 мм x 40 мм x 132 мм
Робоча відстань Sn20 мм
Гарантована робоча відстань Sa16,2 мм
МонтажВрівень
Частота перемикання150 Гц
Вид підключенняРоз'єм M12, 4-полюсний
Перемикаючий вихідPNP
Функція виходуНормально відкритий
Електричне виконанняПостійний струм, 3-провідний
Тип захистуIP67, IP68, IP69K
Спеціальні випадки застосуванняСуворі умови експлуатації
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 Vss
Падіння напруги≤ 2 V
Затримка готовності≤ 50 мс
Гістерезис3 % ... 15 %
Відтворюваність≤ 2 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
Постійний струм Ia≤ 200 мА
Захист від короткого замикання
Захист від неправильної полярності
Придушення імпульсу увімкнення
Удароміцність та вібростійкість30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
Діапазон температур під час роботи–25 °C ... +85 °C
Діапазон температур при зберіганні–40 °C ... +85 °C
Матеріал корпусуПластик, PA 66
Макс. момент затягування1,8 Nm