Індуктивний датчик SICK IQ20-07BPSDU2S
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  6045180
  • Найменування: IQ20-07BPSDU2S
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Розмір корпусу 32 х 20 мм
Форма корпусу Прямокутний
Установка Врівень
Підключення Кабель
Вихід PNP
Контакти NO
Матеріал корпусу Цинк
Робоча відстань, мм 7
Індуктивний датчик SICK IQ20-07BPSDU2S Індуктивний датчик SICK IQ20-07BPSDU2S
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивні датчики наближення IQV
Тип корпусуПрямокутний
Розміри (Ш x В x Г)20 мм x 32 мм x 8 мм
Робоча відстань Sn7 мм
Гарантована робоча відстань Sa5,67 мм
МонтажВрівень
Частота перемикання150 Гц
Вид підключенняКабель, 3-жильний, 2 м
Перемикаючий вихідPNP
Функція виходуНормально відкритий
Електричне виконанняПостійний струм, 3-провідний
Тип захистуIP67
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги< 2,5 V
Затримка готовності≤ 20 мс
Гістерезис1 % ... 15 %
Відтворюваність± 5 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 200 мА
Матеріал кабелюПоліуретан
Захист від короткого замикання
Захист від неправильної полярності
Удароміцність та вібростійкість30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
Діапазон температур під час роботи–25 °C ... +70 °C