Індуктивний датчик SICK IQ12-06NPS-KQX
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1029594
  • Найменування: IQ12-06NPS-KQX
  • Статус виробництва: Знятий з виробнитва, є заміна
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Установка Не врівень
Підключення Кабель з роз'ємом
Вихід PNP
Кількість полюсів 3-пол.
Контакти NO
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 6
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивні датчики наближення IQ Standard
Тип корпусуПрямокутний
Розміри (Ш x В x Г)12 мм x 26 мм x 40 мм
Робоча відстань Sn6 мм
МонтажНе врівень
Тип підключенняКабель із роз'ємом, M12, 3-полюсний, 0,3 м
Перемикаючий вихідPNP
Функція виходуНормально відкритий
Тип захистуIP67
Напруга живлення6 V DC ... 36 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги≤ 1,5 V
Споживання струму5 мA
Затримка готовності≤ 10 мс
Гістерезис1 % ... 15 %
Відтворюваність≤ 1 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 100 мА
Захист від короткого замикання
Захист від неправильної полярності
Придушення імпульсу увімкнення
Удароміцність та вібростійкість30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
Діапазон температур під час роботи–20 °C ... +60 °C
Матеріал корпусуПластик
Матеріал, активна поверхняПластик, PA12
Категорія вибухонебезпечної зони3G, 3D
Маркування приладуII 3G Ex nA op is IIC T4 Gc X, Ex II 3D Ex tc IIIB T 100 °C Dc IP54 X