Індуктивний датчик SICK IQ10-03BPS-KWD
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  6037315
  • Найменування: IQ10-03BPS-KWD
  • Статус виробництва: Знятий з виробнитва, є заміна
Установка Врівень
Підключення Кабель
Вихід PNP
Контакти NO
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 3
Індуктивний датчик SICK IQ10-03BPS-KWD Індуктивний датчик SICK IQ10-03BPS-KWD
Опис
Індуктивні датчики наближення IQ Standard
Тип корпусуПрямокутний
Розміри (Ш x В x Г)10 мм x 16 мм x 28 мм
Робоча відстань Sn3 мм
МонтажВрівень
Тип підключенняКабель, 3-жильний, 6 м
Перемикаючий вихідPNP
Функція виходуНормально відкритий
Тип захистуIP67
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги≤ 1,5 V
Споживання струму10 мА
Затримка готовності≤ 100 мс
Гістерезис1 % ... 20 %
Відтворюваність≤ 5 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 300 мА
Матеріал кабелюPVC
Поперечний переріз кабелю0,25 мм²
Діаметр дротуØ 4,4 мм
Придушення імпульсу увімкнення
Удароміцність та вібростійкість30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
Діапазон температур під час роботи–25 °C ... +70 °C