Індуктивний датчик SICK IQ10-03BPO-KTX
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  6029113
  • Найменування: IQ10-03BPO-KTX
  • Статус виробництва: Знятий з виробнитва, є заміна
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід PNP
Кількість полюсів 3-пол.
Роз'єм М8
Контакти NC
Опис
Індуктивні датчики наближення IQ Standard
Тип корпусуПрямокутний
Розміри (Ш x В x Г)10 мм x 16 мм x 28 мм
Робоча відстань Sn3 мм
МонтажВрівень
Тип підключенняРоз'єм M8, 3-полюсний
Перемикаючий вихідPNP
Функція виходуНормально закритий
Тип захистуIP67
Спеціальна опціяЗмінена частота генератора
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги≤ 1,5 V
Споживання струму10 мА
Затримка готовності≤ 100 мс
Гістерезис1 % ... 20 %
Відтворюваність≤ 5 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 300 мА
Придушення імпульсу увімкнення
Удароміцність та вібростійкість30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
Діапазон температур під час роботи–25 °C ... +70 °C