Індуктивний датчик SICK IQ10-03BNOKR8S
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1062446
  • EAN: 4047084311994
  • Найменування: IQ10-03BNOKR8S
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Установка Врівень
Підключення Кабель з роз'ємом
Вихід NPN
Кількість полюсів 3-пол.
Роз'єм М8
Контакти NC
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 3
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Компактний дизайн з найкращими у своєму класі характеристиками. Датчики SICK IQB пропонують збільшений діапазон вимірювання до 8 мм та сучасну технологію ASIC. Його перевірена, надійна конструкція з видимими на 270° світлодіодами стану також ідеально підходить для більш вимогливих застосувань. Надзвичайно міцний корпус VISTAL®, інноваційне лиття методом гарячого розплаву та ступінь захисту корпусу IP 68 роблять датчики SICK IQ10 та IQ12 кращим вибором для широкого спектру завдань та забезпечують максимально можливий рівень надійності та задоволеності процесом.
Індуктивні датчики наближення IQB
Тип корпусуПрямокутний
Розміри (Ш x В x Г)10 мм x 28 мм x 16 мм
Робоча відстань Sn3 мм
Гарантована робоча відстань Sa2,43 мм
МонтажВрівень
Вид підключенняКабель із роз'ємом M8, 3-полюсний, з гайкою з накаткою, 0,2 м
Перемикаючий вихідNPN
Функція виходуНормально закритий
Тип захистуIP68
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги≤ 2 V
Затримка готовності≤ 100 мс
Гістерезис5 % ... 15 %
Відтворюваність
≤ 2 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 200 мА
Матеріал кабелюPVC
Захист від короткого замикання
Захист від неправильної полярності
Придушення імпульсу увімкнення
Удароміцність та вібростійкість30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
Діапазон температур під час роботи–25 °C ... +75 °C
Матеріал корпусуПластик, VISTAL®
Макс. момент затягування≤ 1 Nm