Індуктивний датчик SICK IMS30-15BPOVU2S
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1097658
  • Найменування: IMS30-15BPOVU2S
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 1097658
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Кабель
Вихід PNP
Контакти NC
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 15
Індуктивний датчик SICK IMS30-15BPOVU2S Індуктивний датчик SICK IMS30-15BPOVU2S
Опис
Індуктивні датчики наближення SICK IMS поєднують у собі перевірену, надійну механіку SICK із новітньою електронікою. Завдяки схваленню типу E1 Федеральним управлінням автомобільного транспорту Німеччини датчики чудово підходять для використання в мобільних машинах та установках. Датчики IMS мають захист від скидання навантаження, електромагнітну сумісність та великий діапазон напруги від 7,2 до 60 В постійного струму. Версії зі з'єднувальними кабелями забезпечують достатнє кріплення для рухомих вібронавантажених роз'ємів завдяки маслостійкому матеріалу та перерізу кабелю 0,5 мм². Діапазон температури навколишнього середовища становить від -40 °C до +100 °C, що забезпечує роботу датчика за будь-якої погоди.
Конструкція корпусуСтандарт
Розмір різьбиM30 x 1,5
ДіаметрØ 30 мм
Робоча відстань Sn15 мм
Гарантована робоча відстань Sa12,15 мм
МонтажВрівень
Частота перемикання300 Гц
Вид підключенняКабель, 3-жильний, 2 м
Перемикаючий вихідPNP
Функція виходуНормально закритий
IP69K
Напруга живлення7,2 V DC ... 60 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги≤ 2,5 V
Затримка готовності100 мс
Гістерезис3 % ... 20 %
Відтворюваність≤ 2 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМС
Перешкодостійкість відповідно до DIN ISO 11452-2:100 В/м
Вертикальна AM 20 МГц - 800 МГц; горизонтальна AM 200 МГц - 800 МГц; вертикальна/горизонтальна PM 800 МГц - 2,7 ГГц
Кондуктивні перешкоди відповідно до ISO 7637-2 (імпульс/межа чутливості/критерій відмови 12 В/критерій відмови 24 В): 1/IV/C/C, 2a/IV/A/A, 2b/IV/C/C, 3a/IV/A/A, 3b/IV/A/A, 4/IV/C/A, 5a/IV/B/B, 5b/IV/B/B
EN 61000-4-2 ESD: 4 кВ CD / 8 кВ AD
EN 61000-4-3 HF випромінюваний: 10 В/м
EN 61000-4-4 Burst: 2 кВ
EN 61000-4-5 Surge: 0,5 кВ L-to-L, Ri: 2 Ом
Постійний струм Ia≤ 200 мА
Матеріал кабелюПоліуретан
Діаметр дротуØ 5 мм
Удароміцність та вібростійкість
Вібростійкість EN 60068-2-6 Fc: 25 г пик (10 ... 2000 Гц) / –20 °C ... +50 °C
Діапазон температур під час роботи–40 °C ... +100 °C
Матеріал корпусуНержавіюча сталь V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
Матеріал, активна поверхняПластик, LCP
Довжина корпусу61 мм
Корисна довжина різьби55,65 мм
Макс. момент затягуванняTyp. 100 Nm