Індуктивний датчик SICK IMI30-10BNSVC0S
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1093941
  • Найменування: IMI30-10BNSVC0S
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 1093941
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 10
Особливості Суцільнометалевий
Індуктивний датчик SICK IMI30-10BNSVC0S Індуктивний датчик SICK IMI30-10BNSVC0S
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивні датчики наближення IMI
Тип корпусуЦиліндричний різьбовий
Розмір різьбиM30 x 1,5
ДіаметрØ 30 мм
Робоча відстань Sn10 мм
Гарантована робоча відстань Sa8,1 мм
МонтажВрівень
Частота перемикання50 Гц
Вид підключенняРоз'єм M12, 4-полюсний
Перемикаючий вихідNPN
Функція виходуНормально відкритий
Електричне виконанняПостійний струм, 3-провідний
Тип захистуIP68, IP69K
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги≤ 2 V
Затримка готовності≤ 300 мс
Гістерезис1 % ... 20 %
Відтворюваність≤ 2 %
Відхилення температури (від Sr)≤ 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 200 мА
Захист від короткого замикання
Захист від неправильної полярності
Придушення імпульсу увімкнення
Удароміцність та вібростійкість100 г/5 мс/500 циклів; 150 г/1 млн циклів; 10...55 Гц, 1 мм/55...500 Гц/60 г
Діапазон температур під час роботи–25 °C ... +75 °C
Матеріал корпусуНержавіюча сталь V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
Довжина корпусу65,3 мм
Корисна довжина різьби46,3 мм
Макс. момент затягування≤ 100 Nm