Індуктивний датчик SICK IMI12-04BNSVC0S
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1093891
  • Найменування: IMI12-04BNSVC0S
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 1093891
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М12
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 4
Особливості Суцільнометалевий
Індуктивний датчик SICK IMI12-04BNSVC0S Індуктивний датчик SICK IMI12-04BNSVC0S
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивні датчики наближення IMI
Тип корпусуЦиліндричний різьбовий
Розмір різьбиM12 x 1
ДіаметрØ 12 мм
Робоча відстань Sn4 мм
Гарантована робоча відстань Sa3,24 мм
МонтажВрівень
Частота перемикання75 Гц
Вид підключенняРоз'єм M12, 4-полюсний
Перемикаючий вихідNPN
Функція виходуНормально відкритий
Електричне виконанняПостійний струм, 3-провідний
Тип захистуIP68, IP69K
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги≤ 2 V
Затримка готовності≤ 300 мс
Гістерезис1 % ... 20 %
Відтворюваність≤ 2 %
Відхилення температури (від Sr)≤ 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 200 мА
Захист від короткого замикання
Захист від неправильної полярності
Придушення імпульсу увімкнення
Удароміцність та вібростійкість100 г/5 мс/500 циклів; 150 г/1 млн циклів; 10...55 Гц, 1 мм/55...500 Гц/60 г
Діапазон температур під час роботи–25 °C ... +75 °C
Матеріал корпусуНержавіюча сталь V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
Довжина корпусу63,8 мм
Корисна довжина різьби46,8 мм
Макс. момент затягування≤ 32 Nm