Індуктивний датчик SICK IMF30-15BNSNC0S
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1076657
  • EAN: 4047084378690
  • Найменування: IMF30-15BNSNC0S
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 1076657
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід NPN
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 15
Тип корпусуЦиліндричний різьбовий
Конструкція корпусуСтандарт
Розмір різьбиM30 x 1,5
ДіаметрØ 30 мм
Робоча відстань Sn15 мм
Гарантована робоча відстань Sa12,15 мм
МонтажВрівень
Частота перемикання500 Гц
Вид підключенняРоз'єм M12, 4-полюсний
Перемикаючий вихідNPN
IP69K
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги≤ 2 V
Гістерезис3 % ... 20 %
Відтворюваність≤ 2 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 200 мА
Придушення імпульсу увімкнення
Удароміцність та вібростійкість100 г/5 мс/500 циклів; 150 г/1 млн циклів; 10...55 Гц, 1 мм/55...500 Гц/60 г
Діапазон температур під час роботи–40 °C ... +100 °C
Матеріал корпусуНержавіюча сталь V4A, DIN 1.4404 / AISI 316L
Матеріал, активна поверхняПластик, LCP
Довжина корпусу70 мм
Корисна довжина різьби52 мм
Макс. момент затягуванняTyp. 100 Nm