Індуктивний датчик SICK IMF18-08NPSVC0S
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  6035472
  • Найменування: IMF18-08NPSVC0S
  • Статус виробництва: Знятий з виробнитва, є заміна
  • Код виробника: 6035472
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Роз'єм
Вихід PNP
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 8
Тип корпусуЦиліндричний різьбовий
Розмір різьбиM18 x 1
ДіаметрØ 18 мм
Робоча відстань Sn8 мм
Гарантована робоча відстань Sa6,48 мм
МонтажНе врівень
Вид підключенняРоз'єм M12, 4-полюсний
Перемикаючий вихідPNP
IP69K
Особливі властивостіСтійкий до миючих засобів
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги≤ 2 V
Затримка готовностіОк. 50 мс
Гістерезис1 % ... 20 %
Відтворюваність5 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 200 мА
Придушення імпульсу увімкнення
Удароміцність та вібростійкість30 g, 11 мs/10 Гц ... 55 Гц, 1 мм
Діапазон температур під час роботи–40 °C ... +80 °C
Матеріал корпусуНержавіюча сталь V4A, DIN 1.4404 / AISI 316L
Матеріал, активна поверхняПластик, PPS
Довжина корпусу63 мм
Корисна довжина різьби27 мм
Макс. момент затягування50 Nm