Індуктивний датчик SICK IMF12-04BPSVC0S
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  6035460
  • Найменування: IMF12-04BPSVC0S
  • Статус виробництва: Знятий з виробнитва, є заміна
  • Код виробника: 6035460
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М12
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 4
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивні датчики наближення IMF
Тип корпусуЦиліндричний різьбовий
Розмір різьбиM12 x 1
ДіаметрØ 12 мм
Робоча відстань Sn4 мм
Гарантована робоча відстань Sa3,24 мм
МонтажВрівень
Вид підключенняРоз'єм M12, 4-полюсний
Перемикаючий вихідPNP
Функція виходуНормально відкритий
Електричне виконанняПостійний струм, 3-провідний
Тип захисту
IP68
IP69K
Особливі властивостіСтійкий до миючих засобів
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги≤ 2 V
Затримка готовностіОк. 50 мс
Гістерезис1 % ... 20 %
Відтворюваність5 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 200 мА
Захист від короткого замикання
Захист від неправильної полярності
Придушення імпульсу увімкнення
Удароміцність та вібростійкість30 g, 11 мs/10 Гц ... 55 Гц, 1 мм
Діапазон температур під час роботи–40 °C ... +80 °C
Матеріал корпусуНержавіюча сталь V4A, DIN 1.4404 / AISI 316L
Матеріал, активна поверхняПластик, PPS
Довжина корпусу65 мм
Корисна довжина різьби39 мм
Макс. момент затягування20 Nm