Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
Індуктивний датчик SICK IME30-15NPSZC0S
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • EAN: 4047084257377
  • Найменування: IME30-15NPSZC0S
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Роз'єм
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 15
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивні датчики наближення IME
Тип корпусуЦиліндричний різьбовий
Конструкція корпусуСтандарт
Розмір різьбиM30 x 1,5
ДіаметрØ 30 мм
Робоча відстань Sn15 мм
Гарантована робоча відстань Sa12,15 мм
МонтажНе врівень
Частота перемикання500 Гц
Вид підключенняРоз'єм M12, 4-полюсний
Перемикаючий вихідPNP
Функція виходуНормально відкритий
Електричне виконанняПостійний струм, 3-провідний
Тип захистуIP67
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги≤ 2 V
Затримка готовності≤ 125 мs
Гістерезис5 % ... 15 %
Відтворюваність≤ 2 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 200 мА
Захист від короткого замикання
Захист від неправильної полярності
Придушення імпульсу увімкнення
Удароміцність та вібростійкість30 g, 11 мs/10 Гц ... 55 Гц, 1 мм
Діапазон температур під час роботи–25 °C ... +75 °C
Матеріал корпусуЛатунь, нікельований
Матеріал, активна поверхняПластик, PA 66
Довжина корпусу71 мм
Корисна довжина різьби41 мм
Макс. момент затягування≤ 100 Nm