Індуктивний датчик SICK IMC12-08NPPVC0SB00
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1093141
  • EAN: 4047084437809
  • Найменування: IMC12-08NPPVC0SB00
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 1093141
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М12
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Роз'єм
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO/NC
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 8
Індуктивний датчик SICK IMC12-08NPPVC0SB00 Індуктивний датчик SICK IMC12-08NPPVC0SB00
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивні датчики наближення IMC
Тип корпусуЦиліндричний різьбовий
Розмір різьбиM12 x 1
ДіаметрØ 12 мм
Робоча відстань Sn0 мм ... 8 мм
Гарантована робоча відстань Sa6,48 мм
Частота перемикання Qint.1 / Qint.2 на контакті 2:1.000 Гц
МонтажНе врівень
Вид підключенняРоз'єм M12, 4-полюсний
Перемикаючий вихідPNP
Вихід Q/CПеремикаючий вихід або режим IO-link
Вихід MFCПеремикаючий вихід або вхід
Функція виходуНормально закритий / Нормально відкритий
Властивості перемикання на вибірПрограмований
Тип захисту
IP68
IP69K
Особливі властивостіSmart Task, Стійкість до дії охолоджувальних та мастильних матеріалів, IO-Link
Спеціальна опціяРоздільна здатність 16 цифр
Конфігурація контакту 2Зовнішній вхід, навчання, дискретний сигнал
Комплект поставкиКріпильна гайка, нержавіюча сталь V2A , з блокуючим зубчастим зачепленням (2 шт.)
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги≤ 2 V
ГістерезисПрограмований
Відтворюваність≤ 5 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 200 мА
Захист від короткого замикання
Захист від неправильної полярності
Придушення імпульсу увімкнення
Удароміцність та вібростійкість100 г/5 мс/500 циклів; 150 г/1 млн циклів; 10...55 Гц, 1 мм/55...500 Гц/60 г
Діапазон температур під час роботи–40 °C ... +75 °C
Матеріал корпусуНержавіюча сталь V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
Матеріал, активна поверхняПластик, LCP
Довжина корпусу65 мм
Корисна довжина різьби43 мм
Макс. момент затягуванняTyp. 32 Nm
№ файлу ULE181493
Точність навчання+/- 3 % від Sr
Дозвіл, типовий (діапазон)
20 мкм (0 мм ... 4 мм)
50 мкм (4 мм ... 6 мм)
100 мкм (6 мм ... 8 мм)
Роздільна здатність, максимальна (діапазон)
40 мкм (0 мм ... 4 мм)
100 мкм (4 мм ... 6 мм)
200 мкм (6 мм ... 8 мм)