Індуктивний датчик SICK IMB30-20NNOVU2K
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1072862
  • EAN: 4047084419423
  • Найменування: IMB30-20NNOVU2K
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 1072862
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Кабель
Вихід NPN
Контакти NC
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 20
Індуктивний датчик SICK IMB30-20NNOVU2K Індуктивний датчик SICK IMB30-20NNOVU2K
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивні датчики наближення IMB
Тип корпусуЦиліндричний різьбовий
Конструкція корпусуКороткий корпус
Розмір різьбиM30 x 1,5
ДіаметрØ 30 мм
Робоча відстань Sn20 мм
Гарантована робоча відстань Sa16,2 мм
МонтажНе врівень
Частота перемикання500 Гц
Вид підключенняКабель, 3-жильний, 2 м
Перемикаючий вихідNPN
Функція виходуНормально закритий
Електричне виконанняПостійний струм, 3-провідний
Тип захисту
IP68
IP69K
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги≤ 2 V
Гістерезис3 % ... 20 %
Відтворюваність≤ 2 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 200 мА
Матеріал кабелюПоліуретан
Захист від короткого замикання
Захист від неправильної полярності
Придушення імпульсу увімкнення
Удароміцність та вібростійкість100 г/5 мс/500 циклів; 150 г/1 млн циклів; 10...55 Гц, 1 мм/55...500 Гц/60 г
Діапазон температур під час роботи–40 °C ... +100 °C
Матеріал корпусуНержавіюча сталь V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
Матеріал, активна поверхняПластик, LCP
Довжина корпусу40 мм
Корисна довжина різьби24 мм
Макс. момент затягування
Typ. 100 Nm
Typ. 100 Nm